09 ارديبهشت 1398 - 06:24
همزمان با هفته کار و کارگر:
همزمان با هفته کار و کارگر فرمانده سپاه عاشورا از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران. بازدید کردند.
04 دى 1397 - 12:02
مسئول بسیج کارگری و کارخانجات استان آذربایجان شرقی خبر داد:
با تدابیر وتعاملات بسیج کارگری و کارخانجات استان آذربایجان شرقی از تعطیلی خط تولید کیسه پلیمر تبریز جلوگیری بعمل آمد.
06 شهريور 1396 - 11:18
همزمان با روز داروساز:
همزمان با روز داروساز، مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز از شرکت داروسازی دانا بازدید کردند.
26 مرداد 1396 - 12:15
به همت پایگاه بسیج کارگری شهید نجار ازلی:
برنامه شیفت ایثار توسط بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی تبریز و به همت پایگاه بسیج کارگری شهید نجار ازلی این شرکت برگزار گردید
23 مرداد 1396 - 11:35
مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی:
بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی تبریز در لبیک به فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی شیفت ایثار ایجاد می‌کنند.
12 آبان 1395 - 08:13
توسط شرکت چرخشگر تبریز:
پیشرفته ترین خط تولید گیربکس در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان ‌شرقی در شرکت چرخشگر تبریز از شرکت های زیر مجموعه ایران خودرو راه اندازی شد.
11 شهريور 1395 - 10:46
به همت کارگروه علمی و نخبگان بسیج کارگری آذربایجان شرقی:
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه عاشورا، رئیس و نائب رئیس کارگروه علمی و نخبگان بسیج کارگری آذربایجان شرقی، مسئول دبیرخانه قشر کارگری استان و جمعی از دانشجویان نخبه بسیجی از سه واحد صنعتی و تولیدی دانش بنیان بازدید به عمل آوردند.
05 شهريور 1394 - 02:11
دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی
استاندار آذربایجان شرقی:
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی به نقل از آناج، اسماعیل جبارزاده در جلسه ستاد علم و فناوری استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه باید صنایع استان به روز رسانی شود و مجهز به تکنولوژی‌های به روز دنیا باشد، اظهار کرد: متاسفانه صنایع کشور بخصوص آذربایجان‌شرقی مربوط به اوایل انقلاب است و باید به روز رسانی شود تا توان رقابت با صنایع کشورهای خارج داشته باشند.
02 شهريور 1394 - 12:55
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد:
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد، معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان ایدرو (گسترش و نوسازی صنایع ایران) و رئیس سازمان مدیریت صنعتی کشور، «نشان برگزیده جایزه ملی مدیریت انرژی ایران» برای نخستین بار در صنایع غذایی کشور به شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان‌شرقی اهدا گردید.

صفحات