06 شهريور 1396 - 11:18
همزمان با روز داروساز:
همزمان با روز داروساز، مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز از شرکت داروسازی دانا بازدید کردند.
26 مرداد 1396 - 12:15
به همت پایگاه بسیج کارگری شهید نجار ازلی:
برنامه شیفت ایثار توسط بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی تبریز و به همت پایگاه بسیج کارگری شهید نجار ازلی این شرکت برگزار گردید
23 مرداد 1396 - 11:35
مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی:
بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی تبریز در لبیک به فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی شیفت ایثار ایجاد می‌کنند.
12 آبان 1395 - 08:13
توسط شرکت چرخشگر تبریز:
پیشرفته ترین خط تولید گیربکس در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان ‌شرقی در شرکت چرخشگر تبریز از شرکت های زیر مجموعه ایران خودرو راه اندازی شد.
11 شهريور 1395 - 10:46
به همت کارگروه علمی و نخبگان بسیج کارگری آذربایجان شرقی:
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه عاشورا، رئیس و نائب رئیس کارگروه علمی و نخبگان بسیج کارگری آذربایجان شرقی، مسئول دبیرخانه قشر کارگری استان و جمعی از دانشجویان نخبه بسیجی از سه واحد صنعتی و تولیدی دانش بنیان بازدید به عمل آوردند.
05 شهريور 1394 - 02:11
دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی
استاندار آذربایجان شرقی:
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی به نقل از آناج، اسماعیل جبارزاده در جلسه ستاد علم و فناوری استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه باید صنایع استان به روز رسانی شود و مجهز به تکنولوژی‌های به روز دنیا باشد، اظهار کرد: متاسفانه صنایع کشور بخصوص آذربایجان‌شرقی مربوط به اوایل انقلاب است و باید به روز رسانی شود تا توان رقابت با صنایع کشورهای خارج داشته باشند.
02 شهريور 1394 - 12:55
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد:
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد، معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان ایدرو (گسترش و نوسازی صنایع ایران) و رئیس سازمان مدیریت صنعتی کشور، «نشان برگزیده جایزه ملی مدیریت انرژی ایران» برای نخستین بار در صنایع غذایی کشور به شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان‌شرقی اهدا گردید.
04 ارديبهشت 1394 - 12:25
مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی:
بنا بر گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی علیزاده در جمع اصحاب رسانه و خبر نگاران با با تاکید به جایگاه کارگران در جامعه و چرخه تولید، با بیان اینکه کارگران و کارفرمایان، بسیج کارگری را امین خود می‌دانند، افزود: افتخار ما این است که برای حل مشکلات جامعه کارگری قدمی برداریم و ماهیت بسیج کارگری نیز این است که محل اعتماد و رجوع مردم باشد
10 فروردين 1394 - 11:31
اتاق بازرگانی، توانِ تحولِ اقتصاد کشور را دارد/ دولت با تمامِ توانِ خود، در کنار بخش خصوصی است
به گزارش خبر نگار فرهنگی بسیج کارگری سپاه عاشورا، اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی آناج در خصوص انتخابات اتاق بازرگانی گفت: به همت بازرگانان، صاحبان صنایع و بخش خصوصی، انتخاباتِ اتاق بازرگانی با آرامش کامل و حفظ مقررات برگزار شد که بنده از تمامی مسئولین، هیئت اجرایی،فعالانِ اقتصادی ، بازرگانان و صاحبان صنایع که در یک حضور ارزشمند باعث سربلندی ما شدند تشکر می‌کنم و خدارا شکر می‌کنم شاهدِ یک انتخابات قانونی و در چارچوب مقررات بودیم.

صفحات