اخبار

به همت پایگاه بسیج کارگری شهید نجار ازلی:

برنامه شیفت ایثار توسط بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی تبریز برگزار گردید

برنامه شیفت ایثار توسط بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی تبریز و به همت پایگاه بسیج کارگری شهید نجار ازلی این شرکت برگزار گردید

به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگری سپاه عاشورا، برنامه شیفت ایثار توسط بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی تبریز و به همت پایگاه بسیج کارگری شهید نجار ازلی این شرکت برگزار گردید.

سرگرد پاسدار محمدجواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی ضمن حضور در این برنامه، گفت: بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی به همراه مدیران این شرکت اقدام به ایجاد شیفت ایثار نموده اند و با این کار ضمن لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در بحث تولید و اشتغال، یکسری داروهای تخصصی که ممکن است کمبودهایی در بازار داشته باشند، روانه بازار می کنند.

عقلمندی افزود: آنهایی که فکر می کنند با تحریم و تحت فشار قرار دادن مملکت ما می توانند این کشور را فلج کنند، عزیزان در شرکت زهراوی با این حرکت نمادین به آنها اعلام می کنند که بسیجیان در تمامی مقاطع چه در دوران دفاع مقدس و چه در این دوران که در بحث اقتصاد تهدید شده ایم، در خدمت انقلاب هستند.

 

دکتر بخشایش مدیرعامل شرکت داروسازی زهراوی نیز در این برنامه گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده، عزیزان در شرکت زهراوی اقدام به ایجاد شیفت ایثار کردند و مدیران و پرسنل و میهمانانی که حضور دارند، برای اینکه نشان بدهند فداکاری و ایثار در همه مقاطع وجود دارد، در بحث تولید شرایطی ایجاد می شود تا بتوانیم به اقتصاد مملکت کمک بکنیم.

بخشایش افزود: در این شیفت ایثار داروهای تخصصی بسته بندی می شود و عزیزان بدون اینکه حقوقی بگیرند و یا مزایایی داشته باشند، کمک به اقتصاد کشور می کنند.

مدیرعامل شرکت داروسازی زهراوی خاطر نشان کرد: این فداکاری و ایثار هیچ وقت تمام شدنی نیست و این روحیه بسیجی به صورت ادامه دار وجود دارد و همه گوش به فرمان ولایت آماده اند تا دستورات ایشان را اجرایی کنند.

 

مرتضوی فرمانده پایگاه بسیج کارگری نجار ازلی و مسئول امور اداری شرکت داروسازی زهراوی نیز در این برنامه گفت: بسیجیان ایثارگر شرکت به یاد و خاطره شهید عزیز مدافع حرم شهید محسن حججی جمع شدند تا در قالب شیفت ایثار در خدمت تولید و اشتغال مملکت باشند.

مرتضوی افزود: همکاران زهراوی به صورت ایثارگونه و بدون دریافت هزینه و داوطلبانه حضور پیدا کردند تا داروهای استراتژیک مملکت که بتواند در این کشور مورد استفاده بیماران باشد، بسته بندی کنند تا به موقع به بیماران عزیز رسانده شود.

فرمانده پایگاه بسیج کارگری نجار ازلی شرکت داروسازی زهراوی ابراز امیدواری کرد تا برنامه شیفت ایثار کمک در جهت اعتلای ایثار و ایثارگری برای همه هموطنان عزیز باشد.

 

گفتنی است در این برنامه بیش از صد نفر از بسیجیان شرکت داروسازی زهراوی حضور داشتند.

اضافه کردن دیدگاه جدید