اخبار

همزمان با هفته بسیج رزمایش شیفت ایثار در استان آذربایجان شرقی برگزار گردید:

شیفت ایثار یک نگاه جهادی و حماسی در بین کارگران بسیجی است برای کمک به تولید:

به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگران و کارخانجات سپاه عاشورا، رزمایش شیفت ایثار همزمان با گرامیداشت چهل سالگی بسیج صبح امروز که بتام بسیج اقتصاد مقاومتی و جهاد خدمت رسانی نامگذاری گردیده بود به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در واحدهای تولیدی و صنعتی استان برگزار گردید.

محمد جواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در این رزمایش ضمن تبریک هفته بسیج و چهل سالگی آن با اشاره به تهدیدها و تحرم های آمریکا و استکبار جهانی گفت: به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی این تحریم ها برای کشور ما نعمت هستند و ما با تلاش شبانه روزی و استفاده از ظرفیت های داخلی به خوداتکایی خواهیم رسید.
ایشان خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب در حوزه دارو کمتر ا ز 5 درصد تولید داخلی داشتیم ولی اکنون بیش از 95 درصد نیاز داخلی در این خصوص درداخل تولید و تامین می شود که گواه و موید توانایی های داخلی است.
وی در ادامه گفت: شیفت ایثار یک نگاه جهادی و حماسی در بین کارگران بسیجی است برای کمک به تولید و صنعت و منافع ملی، که سرآغاز آن از کار روزمره هر فرد تعریف می شود. که همانند قطره هایی که جمع می گردند و دریایی از ایثار تحویل جامعه می دهد.

گفتنی است رزمایش اقتدار عاشورایی شیفت ایثار در واحدهای تولیدی و صنعتی استان آذربایجان شرقی برگزار گردید که در آن کارگران بسیجی این استان به صورت رایگان و بصورت ایثارگرانه به کار و تولید مشغول شدند.

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید