اخبار

همزمان با روز داروساز:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و مسئول بسیج کارگری استان از شرکت داروسازی دانا بازدید کردند.

همزمان با روز داروساز، مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز از شرکت داروسازی دانا بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگری سپاه عاشورا، همزمان با روز داروساز، مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز از شرکت داروسازی دانا بازدید کردند. در این بازدید که مدیر عامل شرکت داروسازی دانا، فرمانده پایگاه، شورای بسیج کارگری استان و جمعی از مدیران و بسیجیان شرکت حضور داشتند، از قسمتهای مختلف تولید دارو در این شرکت بازدید به عمل آمد.

حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در این بازدید ضمن تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی، افزود: دارو ارتباط مستقیم با سلامت جامعه دارد و از این رو اهمیت بالایی داشته و بایستی در امر تولید دارو به خودکفایی در داخل کشور برسیم.

سرگرد پاسدار محمد جواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی نیز ضمن تبریک روز داروساز و هفته دولت، صنعت داروسازی را یکی از صنایع استراتژیک و مهم کشور دانست و اظهار داشت: وجود مدیریت جهادی و تفکر انقلابی و بسیجی در مدیران و کارکنان ایرن شرکت موجب تعالی روز افزون آن گردیده است. عقلمندی حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در این بازدید را موجب برکت و توجه دادن مدیران اجرایی استان به امر اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال دانست.

دکتر خارزی مدیر عامل شرکت داروسازی دانا نیز در این بازدید گزارشی از آخرین وضعیت شرکت و طرحهای توسعه و در دست اقدام ارائه نمود.

اضافه کردن دیدگاه جدید