گزارش/گفتگو

همدلي و هم زباني لازمه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي و مديريت جهادي است

رئيس سازمان صنعت معدن وتجارت استان آذربايجان شرقي گفت :همدلي و هم زباني لازمه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي و مديريت جهادي است

رئيس سازمان صنعت معدن وتجارت استان آذربايجان شرقي گفت : همدلي و همزباني منجر به اعتماد بيشتر ملت به دولت خواهد شد و اين چيزي است كه براي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي و مديريت جهادي به آن نيازمنديم .

به گزارش خبرنگار فرهنگی سازمان بسیج کارگری آذربایجان شرقی به نقل از آناج، حسين نجاتي در ديدار نوروزي خود با كاركنان سازمان ضمن تبيين برنامه هاي اين سازمان در سال 94 با بهره گيري از رهنمودهای مقام معظم رهبري افزود : با استفاده از توان مجموعه كارشناسي درون سازمان مي توانيم روحيه صميميت و همدلي را به بدنه اقتصادي انتقال دهيم .

وي ادامه داد : براي اين كار بايد ابتدا از خودمان شروع كنيم و صميمت و همدلي را به يك فرهنگ سازماني تبديل كنيم و اين يعني گام اول در شروع همدلي با دولت است.  

وي وجود درك متقابل در سايه صميميت را يك امر ضروري براي رسيدگي و ارائه خدمات بهتر به واحدهاي توليدي دانست .

نجاتي اظهار داشت : اطلاع رساني دقيق و به موقع فعاليت ها ، اقدامات و دستاوردهاي كسب شده مي تواند زمينه ساز ايجاد همدلي و همزباني مردم ودولت باشد .

وي با اشاره به محورهاي رهنمود مقام معظم رهبری همدلي و همزباني دولت و ملت را در اداره امور کشور اساسی شمرد و گفت : اگر مردم و دولت يكديگر را از خود بدانند ، در هر زمینه‌ای كه نیاز جمعی وجود داشته باشد آن نیاز را مانند نیازهای شخصی خود جدی تلقی كرده و در رفع آن تلاش خواهند كرد .

وي تصريح كرد : با توجه به تأکیدات اخیر بر مسائل اقتصادی کشور، منحصر کردن حداکثری خریدها به کالاهای داخلی، اهتمام همدلانه و جدی برای مديريت میزان مصرف حداقل کارهایی است که مردم می‌توانند برای تحقق شعار سال 94 در دستور کار خود قرار دهند.

رئيس سازمان صنعت معدن وتجارت استان در جمع همكاران خود تاكيد كرد : دولت نيز با بهره گيري از این همدلی و همزبانی مي تواند در زمینه مقابله با تحریم‌ها، رشد و توسعه کشور، عزت و غرور ملی، توسعه علمی و فرهنگی و اقتدار کشور موفق باش

اضافه کردن دیدگاه جدید